“Kvisten er et sted, hvor der ingen fordømmelse er. Man bliver taget alvorligt, og man bliver hørt.”

Hanne (53) fra Bording

Medarbejdere

Lisbeth Høstgaard Møller

Direktør
info@kvistene.dk
T: 60 70 72 57

Anke Herlev

Frivilligkoordinator Syddanmark og Midtjylland vest
anke@kvistene.dk
T: 93 63 50 57

Annette Jessen

Frivilligkoordinator Nord- og Midtjylland øst, underviser

FOTO PÅ VEJ

Tiltræder 1. juni 2020

Peter Jørgensen

Frivilligkoordinator Sjælland og Hovedstaden
peter@kvistene.dk
T: 61 68 73 57

Henrik Buskov

Rådgiver og underviser
henrik@kvistene.dk
T: 93 63 73 36

Lone Heiberg

Rådgiver og underviser
lone@kvistene.dk
T: 61 67 93 57

Kiss Nygaard Hansen

Administrativ medarbejder og visitator
kiss@kvistene.dk 
T: 61 79 72 57

Freja Tusnelda Thomsen

Udviklingskonsulent
freja@kvistene.dk

T: 61 33 72 57

Signe Gyldendal Rasmussen

Udviklingskonsulent
signe@kvistene.dk

T: 50 54 25 50

Inge Ramsing

Inge Ramsing

Kommunikationskonsulent
inge@kvistene.dk
T: 40 40 35 15

Regitze Dyhr

Økonomi – og administrativ medarbejder
regitze@kvistene.dk
T: 93 63 24 88