“Kvisten er et sted, hvor der ingen fordømmelse er. Man bliver taget alvorligt, og man bliver hørt.”

Hanne (53) fra Bording

Medarbejdere

Lisbeth Høstgaard Møller

Direktør
info@kvistene.dk
60 70 72 57

Lone Heiberg

Regionsleder Syd og Øst
lone@kvistene.dk
61 67 93 57

Marianne Gutte

Projektleder
marianne@kvistene.dk
61 68 73 57

Signe Gyldendal Rasmussen

Udviklingskonsulent
signe@kvistene.dk

50 54 25 50

Freja Thusnelda Thomsen

Udviklingskonsulent
freja@kvistene.dk

61 33 72 57

Inge Ramsing

Kommunikationskonsulent
inge@kvistene.dk
40 40 35 15

Pernille Høj Jensen

Visitator/psykoterapeut
pernille@kvistene.dk
61 66 72 57